Останнім часом в Мережі активно обговорюють можливі кадрові перестановки у команді президента Зеленського. Ходять чутки і про відставку голови Офісу – Андрія Богдана. Також продовжують ходити чутки і про відставку Гончарука.

Цікаву думку з цього приводу висловив відомий український політолог Юрій Романенко.

Своїми припущеннями він поділився на сторінці у Фейсбук.

Чутки про кадрову бійню.

1. Богдана поміняють на Єрмака. Протягом останніх тижнів між Богданом і Зеленським комунікація була прохолодна. Рокіровка на Єрмака логічна в світлі його позицій в переговорах з Росією. Прихід Єрмака посилить позиції голубів в оточенні Зеленського. Це буде означати, що базова ставка президента в 2020 – мир. І він зі шкіри буде лізти, щоб його отримати від Росії. З усіма наслідками, що випливають.

2. Гончарука поміняють Дубілета. Хоча б тому, що у Дубілета немає косяків на зразок великої зарплати. І він провів спірний, але гучний електронний перепис. Я більше схиляюся, що Гончарука поміняють через кілька місяців.

3. Кирила Тимошенко замінить Микита Потураєв. У світлі перманентних медійних провалів офісу президента цілком логічна рокіровка. Безграмотність офісу вже стала причиною міжнародних проблем. Наприклад, з Румунією.

4. Макса Нефьодова витурять за зрив надходжень з митниці. Рішення готове давно, але необхідний був потрібний контекст. Судячи з усього, на початку лютого він буде.

Джерела різні, але як каже Соня Кошкіна, ви запам’ятаєте цей пост 🙂

P. S. Я не вірю, що перестановки щось змінять кардинально.

Зазначимо, раніше Дмитро Гордон також повідомляв, про можливу відставку Богдана і призначення на його місце Єрмака.