У музеї Гончара в Києві, де знаходяться картини, які належать екс-президенту Петру Порошенку, і в зв’язку з якими проводиться розслідування, слідчі ДБР намагаються проникнути в кімнату, де вони зберігаються. Але співробітники музею і адвокат екс-президента не дають цього зробити.

Про це повідомляє кореспондент “Країни”.

Директор музею Гончара заявив, що слідчі ДБР вимагали від нього відкрити кімнату, де перебували картини, які належать родині Порошенко. Однак, оскільки екс-президент не дав на це добро, силовикам довелося виїхати ні з чим.

“Для розміщення картин в музеї Порошенко звернувся 23 травня. На цей момент виставка не відкрита, сьогодні була тільки презентація, на підставі чого я і відмовив ДБР”, – заявив директор музею Петро Гончар.

На презентації Порошенко представив картини таких художників як Айвазовський, Малевич, Левітан, Коровін

“Рішення суду про проведення слідчих дій мені ніхто не показував”, – додав директор музею.

Пізніше слідчі ДБР в супроводі спецназу зайшли в приміщення музею для проведення слідчих дій. Співробітники музею жартують, що стільки відвідувачів ще ніколи не було.

Адвокат Петра Порошенка Ігор Головань, в телефонній розмові з директором музею заявив, що для проведення слідчих дій потрібно рішення суду, а так як співробітники ДБР його не пред’являють, нехай ламають двері музею або їдуть.

Підтримка Порошенко викликала поліцію, щоб ті розібралися чи дійсно це співробітники ДБР, і що вони тут роблять. Поліція приїхала через 20 хвилин.

Патрульному поліцейському один із співробітників показав своє посвідчення і сказав, що через 10 хвилин йому слідчий все пояснить.

Також патрульний заявив, що він не має права перевіряти законність дій співробітників ДБР: “Я можу тільки упевнитися, що це співробітники ДБР і все”.

Телеграм-канал PavlovskyNEWS повідомив:

Співробітники ДБР штурмом взяли будівлю музею Гончара, де Порошенко відкрив виставку картин

Розштовхуючи пресу і народних депутатів, представники Держбюро зайшли в приміщення. Є постраждалі.