Для штурмів українських позицій на Куп’янському напрямку росіяни використовують підрозділи, сформовані з колишніх ув’язнених та колишніх найманців ПВК Вагнера

https://www.youtube.com/watch?v=Sw5L9XTMedoПро це розповів Олександр Сирський командувач Сухопутних військ ЗСУ.

Зазначається, що ворог продовжує вести активні наступальні дії у зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця».

Зокрема, на Куп’янському напрямку для штурмів українських позицій використовують підрозділи, сформовані з колишніх ув’язнених, — «Шторм», «Шторм Z» та «Шторм V». Також військові фіксують присутність колишніх так званих вагнерів, які теж долучаються до штурмів.

Станом на зараз бойові дії тривають неподалік Іванівки, Синьківки, Харківської області. На Лиманському напрямку ворог намагається штурмувати в районі Серебрянського лісу. Активно застосовує бомбардувальну, винищувальну авіацію та гелікоптери вогневої підтримки.

На Бахмутському напрямку російські окупанти не полишають спроб витіснити українські підрозділи з позицій у Кліщіївці. На цьому напрямку російські окупанти активізували використання дронів-камікадзе. Успіхи у ворога на цьому напрямку відсутні.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ наголосив, що з початку місяця російські окупанти втратили 8690 особового складу, знищено або пошкоджено 1002 одиниці військової техніки, з яких 109 танків, 175 бойових броньованих машин та понад двісті артилерійських систем та мінометів різного калібру.

За даними Генерального штабу ЗСУ, станом на 27 листопада втрати окупантів у живій силі сягнули 325 580 осіб.

Розвідка Великої Британії вважає правдивими дані українського Генштабу про втрати російської армії у живій силі. Протягом останніх шести тижнів вони стали рекордними через наступ на Авдіївку.