Нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива знову потрапив у скандал прямо у приміщенні Верховної Ради. Цього разу він не поладив з журналістом Bihus.info, з ким вступив у перепалку через незручні запитання. А самого Дениса Бігуса Кива назвав “гомосексуалістом і пі****сом”.

Спроби журналіста Данила Мокрика поставити кілька запитань у рамках свого розслідування Іллі Киві завершилась бурхливою реакцією останнього.

Усі докази та довідки від СБУ політик запропонував “засунути йому в ср**у” спочатку самому Мокрику. Згодом вже дісталось і керівнику Bihus.info Денису Бігусу.

“Я знаю, що ваш керівник пі***ас і гомосексуаліст… Ви є посібником пі***аса. Ви займаєтеся дешевим пі***жем і провокаціями”, – не звертав уваги на достатню кількість очевидців нардеп.

Журналіст, незважаючи на очевидно поганий настрій депутата, таки намагався отримати відповідь на свої запитання. Мокрик зазначив, що Кива отримує зарплату з грошей платників податків, проте цей аргумент на представника ОПЗЖ не подіяв. Політик пішов у контратаку і порадив Бігусу заплатити “податки за всі вкрадені гроші”.

На скандальні події у Раді дописом у фейсбуці відреагував і сам учасник – Данило Мокрик. Журналіст не повідомив, щодо якого розслідування були питання Киві, проте зазначив, що воно вийде незабаром.

“Таке бидляцьке спілкування нардепа і з журналістом, і просто з платником податків, за гроші якого Кива підтримує свою життєдіяльність, – це треш. Те, що ОПЗЖ провело в Раду і тримає в себе таке – це обличчя ОПЗЖ. Головне обличчя”, – вважає Мокрик.

Кива у стінах парламенту видає більше лайки, ніж осмислених речень, вважає журналіст. А найбільше обурює те, що з приводу такої ганебної поведінки мовчать профільні комітети парламенту – з депутатської етики та свободи слова.

Зазначимо, що Ілля Кива неодноразово ставав “героєм” розслідувань від проекту Bihus.info. Зокрема, влітку 2020 року журналісти опублікували матеріал, у якому розповіли про те, що Кива заробив 1,2 млн грн за здачу в оренду “жомової ями” в Полтавській області.