У світлі останніх подій Прем’єрський кейс на тлі «тарифного Майдану» «SaveФОП» стає все актуальнішим.

Про це пише тг-канал “Шептун.

Ринат Ахметов не хоче втрачати ручного прем’єра Шмигаля, Ігор Коломойський Не проти кандидатури Юрія Вітренка.

Ринат Леонідович як досвідчена людина в політиці розуміє, що в найближчій перспективі прем’єра Шмигаля знесуть.

Тому активно почав прокачувати Володимира Гройсмана та його Українську Стратегію. Арсеній Яценюк виконає роль лобіста у Вашингтоні і буде тиснути за допомогою партнерів з-за океану на Президента Зеленського в питанні призначення Гройсмана.

В Офісі Президента розуміють що найближчим часом Україну очікує політична криза і вже почали шукати компромісну фігуру на посаду прем’єр-міністра.Один з тих кого розглядають на пост прем’єра є лідер партії «Сила і Честь» Ігор Смешко.

Напевно тому Смешко останнім часом активізувався і став частіше публікувати пости в соц мережах. Так Смешко не пройшов повз тарифних протестів і різко розкритикував дії влади і українських ЗМІ:

“Як в пустелю були попередження. І жодне, навіть« патріотичне », ЗМІ не підтримало їх. Не кажучи вже про масові олігархічні «Інтер »,« 1 + 1 »,« ICTV »… Але наступний Майдан може стати останнім” .

Ігор Смешко також згадав пресконференцію, яка відбулася 12 липня 2019 року в агентстві «Інтерфакс-Україна» про масштабні фінансові махінації НКРЕКП.

Саме тоді Голова Політичної партії «Сила і Честь» разом з однопартійцями розповіли про наймасштабнішу фінансову оборудку в історії сучасної України, до якої було безпосередньо причетне колишнє керівництво України та представники державного регулятора у сферах енергетики та комунальних послуг – НКРЕКП. Ця оборудка коштувала громадянам України приблизно 200 млрд грн або по 20 тис. грн з кожної сім’ї.
«Дійсно, немає Пророка у Вітчизні нашій…», – зазначив Голова Політичної партії «Сила і Честь» Ігор Смешко.