Народний депутат від “Слуги народу”, кандидат в мери Києва Ірина Верещук в інтерв’ю засновнику інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитру Гордону розповіла, що у президента Володимира Зеленського була розмова на підвищених тонах з народним депутатом від “Слуги народу” Миколою Тищенком.

Тищенко – в минулому ресторатор і телеведучий – хотів балотуватися в мери Києва від партії “Слуга народу” і розвісив свої бігборди по місту ще до того, як партія остаточно визначилася з кандидатом.

“Це правда, що президент кричав на Тищенка [через бігборди]?” – запитав Гордон.

“Так. Він йому сказав:” А тобі ніхто не говорив цього робити “. Той відповів:” Я вже все розвісив “. -” А я тебе про це не просив! Ми так не домовлялись. Що це за самоуправство? Давайте ми спокійно сядемо, подивимося соціологію, подивимося, як будуть розвиватися події і вирішимо, [хто представлятиме “Слугу народу” на виборах мера Києва]. Не треба на мене тиснути! “Це дійсно правда”, – сказала Верещук.

На її думку, Тищенко не є політиком.

“Він з іншого тіста. Я його не бачу політиком від слова зовсім. Він прийшов з 90-х, приніс свою культуру. Як це сказати? Карго-культ якихось пацанів, фені і так далі. І він думає, що це працює в XXI столітті, але це просто смішно. Я з маленького міста [Рава-Руська], де митниця, і я таких бачила давно-давно, ще в 90-х. Вони для мене раритет, ніхто вже так навіть не розмовляє. цей [ колишній депутат Київради, партнер Тищенка Денис] Комарницький, всі їх розмови – я їх послухала … у нас так виглядали діти митників, ці мажорчики, які важче ручки нічого не носили в своєму житті, але вже вважали, що вони щось вирішують . Це такі дитячі розмови “, – сказала Верещук.

Вона визнала, що у неї є конфлікт з Тищенком.

“Але тут не в конфлікті справа, а у світогляді … У мене просто інші лекала, інші підходи, інші інструменти комунікації. Я навіть не можу собі уявити, чому я повинна, наприклад, свого помічника, як депутат, радити до Київради. Тільки тому, що він мій помічник? Вибачте, це не підхід “, – переконана кандидат в мери.

Вона сказала, що в передвиборному штабі “Слуги народу” в Києві, який очолює Тищенко, “дуже багато хаотичних рухів і випадкових людей”, наприклад Алла Шлапак, яка офіційно балотується в депутати Київради від “Батьківщини”.

“Я до цього дуже серйозно ставлюся, тому що це і є моє життя, у мене іншого немає, а вони бавляться. І таке баловство погано закінчується – народ не любить, коли з ним бавляться”, – зазначила Верещук.

Вона нагадала, що послала Тищенка на три букви саме через ситуацію з передвиборчою кампанією “Слуги народу” в Києві.

“[Чому це сталося?] Через список [кандидатів в депутати Київради], через зневажливе ставлення до того, що я називаю справою свого життя, – зазначила політик. – Я розумію: всяке було до, він теж комусь чимось зобов’язаний, там теж були свої розмови, свої справи, вони щось крутили-мутили, але, якщо ми йдемо до людей, йдемо з відкритим забралом і розраховуємо на те, що нас виберуть, бо ми інші, ми не можемо собі дозволити [такого підходу], свата, брата, кума, помічника [в списку] “.