Частина депутатів, які пройшли до Верховної Ради після подій на Майдані, «прогнулися» під систему, частина боїться, є такі, що продалися, але є і ті, хто залишився стійким.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (позафракційний) Володимир Парасюк.

Відповідаючи на запитання, що стало на заваді тим народним депутатам, які пройшли до парламенту на хвилі Майдану, подолати корупцію, покарати тих, хто чинив злочини проти майданівців та вирішити інші важливі питання, Володимир Парасюк зазначив, що йому бракувало важелів впливу на процеси.

«Що комусь заважало? Я думаю, що частина людей, напевно, «прогнулася» під систему, частина боїться, частина продалася, частина залишилася стійкою. Тобто, у кожного різне ставлення», – зазначив Володимир Парасюк.

Нардеп заявив, що питання про те, що було зроблено у Верховній Раді, слід ставити тим парламентарям, які входили до коаліції.

«Є опитування – «Що депутати роблять у Раді?» Можна написати: «Що коаліція робить у Верховній Раді?». Тому що я не заважаю новому Президенту, я не готуюся до жодних виборів, я ходжу сумлінно на роботу. Це питання не стосується мене – це стосується тих людей, які продають себе, вибачте за слово, як повії на панелі», – заявив Володимир Парасюк. 

Окрім того, раніше Народний депутат визнав, що у провалі роботи Антикорупційного комітету є і його відповідальність. На його думку, можна було діяти більш жорсткіше, але при цьому таки зважати на Закон України та Регламент ВРУ.

«Антикорупційний комітет перестав існувати як нормальний орган ще рік тому, коли був звільнений Єгор Соболєв. Після цього туди завели кількох депутатів від БПП, і вони змінили кворум, відтак більшості нормальних адекватних людей тепер немає», – зауважив Володимир Парасюк.

Водночас нардеп вважає, що в антикорупційних органах, зокрема в НАБУ, все ж є професійні та чесні люди.

«Щодо директора НАБУ Ситника, то я ставлюся до нього критично, так само як і до керівника САП Холодницького. Маю до них обох багато запитань, які постійно вказую у своїх листах. Сподіваюся, що вони візьмуться за розум, знайдуть комунікацію і почнуть швидше працювати».