Військовий експерт Роман Світан розповів, що відбувається зараз під Бахмутом. Про це він розповів в коментарі одному з українських ЗМІ. 

Експерт зазначив, що ЗСУ зайняли всі панівні висоти під Бахмутом у районі Кліщеївки та Берхівки. Завдяки цьому вдалося взяти під вогневий контроль місто і тепер росіяни у капкані. І тепер Бахмут перетворився на тир для української армії. ЗСУ не заходитиме до міста, а просто знищуватиме окупантів у місті. А в якийсь момент супротивник сам залишить локацію, бо зазнає величезних втрат. Не забув Роман Світан розповісти про знищення армії Кадирова під Бахмутом. Вона була повністю розгромлена ледь не одразу по заходу на позиції, в той час як єдиний вцілілий по виходу з Бахмута – Євгеній Пригожин. 

“Скільки росіяни будуть перебувати в Бахмуті, це залежатиме від кількості їхніх сил і коштів, які вони в район Бахмуту перекидатимуть. І коли нарешті набридне звідти вивозити пакети після їх знищення. Туди ж були спрямовані кілька різних частин починаючи від російських десантників , перший і другий корпуси “ЛДНР”, менти донецькі, а також туди хотів потрапити і “Ахмат”, його на вході відмінусували. Єдиний, хто встиг звідти втекти, – це Пригожин”, – розповів Роман Світан, згадуючи про ліквідацію елітної роти Кадирова.