До Івано-Франківська 12 листопада прилетіла лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Місто зустріло її листівками політичного характеру.

На зображенні Юлія Тимошенко цілує святиню з рук Московського патріарха Кирила. Поруч – подружжя Порошенко з Вселенським патріархом Варфоломієм. Напис теж красномовний "У кожного свій патріарх і своя церква-матір".

Також кілька десятків іванофранківців в масках Тимошенко влаштували акцію з плакатами перед входом у будівлю обласної філармонії, де запланована зустріч із медиками.

На плакатах красувалися гасла "Голосуй за Юлю і отримай дулю", "Може взяти курс на політичну пенсію?" і навіть "Чому розплетена коса?". Також біля них стояла жовта валіза з інструкцією по догляду за внуками, квитком у Росію та «тигрюлею».

Акція викликала невдоволення серед місцевих "батьківщинців". Вони намагалися з'ясувати у пікетувальників, хто у них головний, скільки учасникам заплатили та навіщо їм це. Активісти кажуть, що представляють спільноту “Граблі”, а прийшли, бо не згідні з "новим курсом Тимошенко".

Через пікетувальників політику довелося заходити у філармонію через службовий вхід.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Відомо, що на зустріч з кандидатом у президенти було "запрошено" близько 500 осіб: партійців, місцевих медиків та колишніх кандидатів в депутати від блоку Тимошенко. За чутками, медиків відправляли на зустріч за вказівкою.

За словами журналіста Романа Реведжука, представники «Батьківщини» відтіснили молодь від філармонії, а також вкрали валізу із «квитком для Тимошенко до Путіна».

При цьому представники «Батьківщини» вважають, що акція молоді проплачена і начебто частину учасників привезли із Тернополя.

В соцмережах франківці активно обговорюють відвідини Юлією Тимошенко Івано-Франківська та акцію протесту, організовану з цього приводу. Одні вважають її проплаченою акцією, інші – підтримують активну молодь. А що ви думаєте? Діліться думками в коментарях.