На фронті загинув батько української олімпійської спортсменки Ольги Бібік Анатолій Бібік. Про це спортсменка розповіла у своєму Instagram.

За її словами, Анатолій Бібік воював з першого дня повномасштабного вторгнення. Спершу встав до лав танкової бригади на Півночі країни, а згодом перейшов на один із найзапекліших напрямків — Авдіївський.

Навесні 2022 року батько Ольги Бібік у якості добровольця в першій танковій бригаді брав участь в обороні Чернігівської області. Після того, як російські війська відступили з півночі України, Анатолія Бібіка відправили на Авдіївський напрямок, де він служив в якості гранатометника.

Ольга Бібік розповіла, що для її батька це була друга в житті війна — з 1983 до 1985 року чоловік воював в Афганістані.

«Він дуже відважна, порядна людини. Він ніколи не жалівся на труднощі. Вчора нам повідомили, що він загинув. Через декілька днів його привезуть на поховання. Будемо вдячні за підтримку», — зазначила олімпійська спортсменка.

Зазначимо, Ольга Бібік — українська спортсменка, яка є майстром спорту України міжнародного класу. У 2016 році брала участь в Олімпійських Іграх в Ріо-де-Жанейро. Ольга Бібік також є фіналісткою чемпіонатів світів світу 2015 та 2016 (приміщення) у складі естафети 4×400(5 місце), та бронзовою призеркою чемпіонату Європи у приміщенні. 7 червня 2018 року Ольга Бібік виконала особливу місію — вона була пейсмекером в забігу на 800 метрів, розганяючи дворазову олімпійську чемпіонку на цій дистанції, південноафриканку Кастер Семеню.