Командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв заявив, що на Волинському напрямку тривають заходи зі зміцнення охорони й оборони державного кордону України. Там підготовлено усе, для того, аби знищувати ворога.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Стало відомо, що на кордоні збільшили кількість прикордонних нарядів, організували моніторинг ситуації по той бік державного кордону, а також посилили бойову службу та ведення розвідки. 

Як повідомив Наєв, державний кордон України досить щільно замінований і в поєднанні з природними перешкодами створює зони непрохідності для окупантів. 

«Для ворога підготовлено все, що буде нищити його й не допускати його проходу вглиб нашої території. Ми вживаємо адекватних заходів щодо підсилення охорони та оборони державного кордону. Безпосередньо зараз збільшено кількість особового складу прикордонників. Також активно розвивається система оборонних рубежів та позицій», — розповів Наєв.

За словами командувача Об’єднаних Сил ЗСУ, Генштаб передбачив збільшення сил у разі зростання загрози. В цей час ситуація наразі оцінюється як стабільна та контрольована. Розвідка України чітко володіє інформацією про тих, хто перебуває по той бік кордону та чим вони займаються.

«У разі зростання рівня військової загрози відбудеться посилення як засобів вогневого ураження, протитанкової зброї, систем протиповітряної оборони, так живої сили. «, – підкреслив генерал-лейтенант. 

Наєв додав, що він безпосередньо перебуває в активному спілкуванні з командувачем оперативного командування ЗС Польщі генералом Томашом Піатровські.

Генерал-лейтенант командувача Об’єднаних Сил ЗСУ зазначив, що вони часто зустрічаються, проводять телефонні розмови, обмінюються інформацією стосовно того, що робить Польща та інші країни НАТО зі зміцнення своїх кордонів.