Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг провів зустріч із головою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн, під час якої вони обговорили ситуацію навколо України.

Про це обидва лідери повідомили на своїх сторінках у Twitter 8 січня.

Ми обговорили нарощування військової сили Росії в Україні та навколо неї, а також наслідки для європейської безпеки. НАТО продовжує координувати свої дії з нашим стратегічним партнером ЄС, оскільки ми готуємося до переговорів НАТО з Росією, — написав Столтенберг.

У понеділок, 10 січня, відбудеться засідання комісії Україна — НАТО на рівні послів під головуванням генерального секретаря Північноатлантичного альянсу Єнса Столтенберга. У ньому візьме участь міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, про це повідомляє пресслужба Альянсу.

Також зазначається, що перед засіданням Столтенберг проведе переговори з главою МЗС України, а потім запланований спільний брифінг. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба підтвердив участь у засіданні комісії.

Жодних рішень про Україну без України. 10 січня буду у Брюсселі на засіданні комісії Україна — НАТО. Це частина масштабних дипломатичних зусиль зі стримування російської агресії, — написав він на своїй сторінці у Twitter.