Держава-терористка росія повинна переглянути свою агресивну політику по відношенню до цивілізованого світу. В іншому випадку кількість вибухів на її території буде лише збільшуватися.

Про це повідомив секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов

“Я попереджав, що “бавовна” на росії буде наростати, і вона буде з кожним днем все більше і більше. І нічого тут дивного немає, росія є росія. Треба чемно поводитися по відношенню до цивілізованого суспільства, і все у вас буде добре”, – сказав Данілов в етері телемарафону.

Секретар РНБО додав, що РФ також варто перестати починати війни.

“Якщо ви будете надалі проводити таку політику, як ви зараз вибрали, то повірте, буде вибухати не лише там, а ще й у багатьох містах, і як то кажуть, мало їм не буде точно”, – зазначив чиновник.

Зазначимо: як повідомлялося раніше, останнім часом в Росії стало “гаряче” – на території країни-агресорки дуже часто почали лунати вибухи і спалахувати пожежі.

Зокрема, 9 грудня в Москві сталося масштабне загоряння у великому торговельному центрі “МЕГА Хімки”. На місці події лунали вибухи. Попередня причина пожежі – коротке замикання на складі з дерев’яними виробами.

10 грудня потужна пожежа розгорілася в анексованому Росією Криму в казармах для військовослужбовців. Там розміщувалися мобілізовані окупанти.