Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль закликав українців утриматись від подорожей між містами України.

Про це він сказав у відеозверненні, опублікованому у Facebook.

“Я також наполегливо закликаю всіх відмовитись не тільки від закордонних подорожей, а й між містами України”, – підкреслив Шмигаль.

Він закликав громадян України, що перебувають за кордоном найшвидше повернутись додому у зв’язку з тим, що з 17 березня Україна закриває пасажирське авіа, залізничне та автобусне сполучення з іншими державами.

“Багато залежить від кожного з нас. Дотримання правил особистої гігієни, вчасна самоізоляція, вчасне звернення до сімейних лікарів, вчасна турбота про своїх рідних і близьких – це все шляхи боротьби з коронавірусом”, – підкреслив Прем’єр-міністр.

Шмигаль також нагадав, що керівники підприємств мають за можливості перевести своїх працівників на дистанційну роботу, а також посилити контроль за тим, як працівники дотримуються правил особистої гігієни та рекомендацій щодо протидії поширенню коронавірусу та гострих респіраторних захворювань.

Також м іж закладами охорони здоров’я по всій Україні розподілять 10 мільйонів медичних масок. Їх передадуть 16 березня. Про це також розповів Денис Шмигаль.

Він також разом з головним державним санітарним лікарем України Віктором Ляшком перевірив обласні медичні склади.

«На складах порядок: маски – є! 10 млн шт. Апарати для штучної вентиляції легень портативні — є! 69 шт. Пульсоксиметри — 1350 од. Дихальний апарат ручний силіконовий — 1180 од. Насос інфузійний — 1330 од. Концентратор кисневий — 34 од.», — написав прем’єр у своєму Фейсбуці.