Канцлер Німеччини Ангела Меркель загубилася в просторі і не знала, куди їй йти після бесіди з президентом Росії Володимиром Путіним.

Відповідне відео опублікував телеграм-канал Пул №3.

Інцидент стався на саміті G20.

На відео можна побачити, як Меркель спочатку позувала фотографам разом з Путіним. Потім вона підійшла до президента, вони обидва звірили годинники. Після цього канцлер Німеччини розгубилася і не знала, куди їй піти.

Крім того, президент РФ Володимир Путін і канцлер ФРН Ангела Меркель домовилися про збереження "Нормандського формату" для врегулювання ситуацїї в Україні, російський лідер готовий до проведення "нормандського саміту".

"Ми домовилися, що будемо цей формат використовувати і надалі", – сказав Путін на прес-конференції в Осаці, кажучи про зустріч з Меркель.

Президент РФ підкреслив: "Згоден з канцлером, що ми повинні використовувати всі інструменти, а там їх не так вже й багато, один з діючих – Нормандський формат".

"Так, будемо працювати. Питання тільки коли, терміни треба узгодити, в якій послідовності будемо проводити консультації – удвох, утрьох, учотирьох", – пояснив Путін.