Державний секретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен закликає світову спільноту тиснути на Російську Федерацію.

Про це держсекретар США повідомив у Twitter.

“Ми повинні співпрацювати, аби викривати поведінку Росії, притягувати Росію до відповідальності за її дії і тиснути на Москву, щоб вона виконувала свої міжнародні зобов’язання і обіцянки”, – заявив Блінкен.

Своєю чергою речник Державного департаменту США Нед Прайс у Twitter заявив, що Росія повинна виконувати зобов’язання за Мінськими угодами і добросовісно працювати для припинення конфлікту на сході України. “Вона також має припинити свою незаконну окупацію Криму”, – зазначив Прайс.

Держсекретар США Ентоні Блінкен та його заступниця Вікторія Нуланд сьогодні, 5 травня, прибудуть до Києва з дводенним візитом.
Блінкен приїде в Україну на запрошення глави МЗС Дмитра Кулеби.

6 травня глави української та американської дипломатії проведуть переговори. Вони обговорять розвиток стратегічного партнерства України та США, поглиблення взаємодії у політичній та безпековій сферах, збільшення обсягів торгівлі та інвестицій.

Планується зустріч Блінкена з президентом України Володимиром Зеленським, іншими високопосадовцями та представниками громадянського суспільства.