Журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми “Час Голованова” на телеканалі “Україна 24” прокоментував чутки про те, що він нібито може зайняти місце прессекретаря президента Володимира Зеленського замість Юлії Мендель.

На запитання телеглядача, чи є він кандидатом на цю посаду, Гордон відповів:

“Боже мій, який жах! У жодному разі ні, і навіть думати про це не можу”.

Нагадаємо, наприкінці квітня стало відомо, що прессекретарка президента Володимира Зеленського Юлія Мендель залишає свій пост, який обіймала з червня 2019 року.

До слова, речниця Президента Юлія Мендель продовжує виконувати обов’язки речниці глави держави, але у зв’язку з реорганізацією комунікаційної роботи Офісу Президента з часом вона зосередиться на роботі щодо взаємодії з іноземними ЗМІ.

Про це радник керівника ОПУ Михайло Подоляк повідомив у коментарі Укрінформу.

«Юлія Мендель продовжує виконувати обов’язки речниці Президента України – тимчасово, поки завершуються процеси реорганізації комунікаційної роботи Офісу Президента. Прийнято рішення про посилення конкретних комунікаційних напрямків, у зв’язку з чим Юлія Мендель зосередиться на роботі щодо взаємодії з іноземними ЗМІ», – зазначив Подоляк.

За його словами, комунікації ініціатив глави держави для зовнішніх споживачів потребують суттєвого посилення.

«Юлія Володимирівна має відмінні зв’язки в цьому секторі медійної спільноти і зможе бути ефективною як радник з міжнародних комунікацій. Відповідно, позиція речника Президента буде виділена в окремий функціонал, уточнена і заповнена», – наголосив радник керівника Офісу Президента.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.