Колишній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков прокоментував слова голови фракції Давида Арахамії про те, що він не є членом фракції, а якщо таким себе вважає, то – “два роки порушує регламент”.

Про це Разумков розповів журналістам у кулуарах парламенту, передає LB.ua.

“Дуже добре, що Давид Георгійович за два роки став великим знавцем регламенту. Але, хотілося б почути, звідкіля це він узяв: це його власна позиція, чи йому хтось підказав таку дурню? Тому що хотілося би все ж таки оперувати не тим, що комусь хочеться, а оперувати фактами”, – сказав він.

Разумков розповів, що згідно з регламентом голова Верховної Ради та його заступники не входять до складу жодної депутатської фракції.

“Якщо подивитися, то в регламенті написано, що голова Верховної Ради перший заступник, заступник або заступниця, не входять до складу жодної депутатської фракції. Ніде не написано, що треба написати заяву про вихід, щоб приймала рішення фракція. Це – імперативна норма! Це – факт. Ви коли попадаєте на цю позицію (на посаду спікера, віцеспікера, – ред.) ви стаєте позафракційним. Якщо Давид Георгієвич мені покаже зворотнє – я можу з ним поспілкуватися. Можемо зробити це як “очну ставку”. Це буде цікаво. Але мені здається, що регламент я знаю досить непогано, краще, ніж деякі мої колеги”, – наголосив Разумков.