Мер Мелітополя відреагував на призначення окупантами міста “тимчасовою столицею”.

Призначення окупантами міста Мелітополя “тимчасовою столицею” Запорізької області є черговими нісенітницями рашистів. Мер Мелітополя Іван Федоров в ефірі національного телемарафону заявив, що незабаром місто деокупують.

“Це чергові нісенітниці, які постійно лунають з боку окупантів та частини колаборантів. Але, звичайно, що це рашистська пропаганда. А якщо подивитись на ті факти, які були за останні три місяці, то ми чітко пам’ятаємо, що наприкінці лютого, коли розпочалося повномасштабне вторгнення, то сили рашистів були значно більші, ніж наші Збройні Сили України. Але завдяки героїчним подвигам наших ЗСУ, їх сили вже зовсім не більші, ніж наші”, – заявив мер.

Він наголосив, що плани українських захисників мають реалістичний підтекст, тому для окупантів це літо буде пекельним.

Є факти, що за останні два тижні, на 5-7 км відкинута лінія фронту від Запоріжжя.

“То ж, і деокупація Мелітополя, та інших тимчасово окупованих міст буде. Саме такий порядок денний ставлять наші захисники собі на найближчі часи”, – заявив мер.

Він також додав, що фейковий референдум жителі міста не підтримають.

“Звісно, жителі Мелітополя не підуть на “референдум” та не підтримують російську владу. Може, 3 – 5%, але вони є в кожному місті України. Це ті люди, які вже з глузду з’їхали, того можуть підтримати окупантів”, – зазначив Федоров.

Він вважає, що росіяни все-таки зможуть провести “референдум”.

“І не важливо, який день та час вони для цього виберуть й чи люди будуть готові на нього йти. Справжня ціль загарбників – провести псевдоголосування на камери. Й, на жаль, це легко сфальсифікувати”, – зауважив міський голова міста.

Як відомо, окупанти визначили Мелітополь «столицею» тимчасово окупованої Запорізької області та готуються провести тут «референдум» про приєднання регіону до Росії.

Нагадаємо, що мер Мелітополя Іван Федоров під час ефіру телемарафону запевняв, що окупанти хочуть втекти з міста.

Російські військові, які окупували Мелітополь, планують якомога швидше залишити місто. Свідченням цього є те, що окупанти почали вивозити вкрадене в України зерно потягами.

“Так вони роблять це швидше і чітко зрозуміло, що вони довго не планують залишатися на території нашого міста. Тому що хочуть вкрасти все якнайшвидше та піти”, – наголосив посадовець.