В результаті удару по російській військовій авіабазі «Сольці» в Новгородській області, як мінімум один стратегічний дальній бомбардувальник Ту-22М3 був повністю знищений. 

Як пише Defence-ua, про це свідчать фотографії охопленого полум’ям ракетоносця РФ, який став жертвою удару дрона по авіабазі «Сольці». 

«А це вже 100% незворотна втрата досить цінної для ворога машини. Справа в тому, що хоча орієнтовна кількість Ту-22М3 в РФ на папері значиться в районі 60 одиниць, далеко не всі з них знаходяться в льотному стані», — йдеться в матеріалі. 

Також нагадується, що за даними Міноборони РФ, «пошкодження отримав один літак». 

Крім того, уточнюється, що розмір полум’я палаючого Ту-22М говорить про те, що сам літак був заправлений, а значить був готовий до вильоту. 

«Друге — сходи для екіпажу, щоб він міг дістатися до кабіни. Таким чином можна припустити, що атака застала ворога під час підготовки до зльоту», — наголошується в повідомленні. 

Додамо, що 19 серпня після того, як невідомий БПЛА атакував Російський аеродром «Сольці» факт атаки підтвердили в міноборони РФ. Правда, окупанти стверджували, що пошкодження отримав тільки один літак. А втрат серед ворогів як зазвичай нібито «нема». Однак правду довго їм приховувати не вдалося.