Глава поліції Києва Андрій Крищенко подав рапорт про відставку. Його задовільнили 10 серпня. Причин своєї відставки Крищенко не розкрив.

Про завершення кар’єри у Київській поліції Андрій Крищенко повідомив у фейсбуці. Він подякував людям, з якими мав нагоду працювати, та підкреслив, що пишається спільною роботою.

Як розповів Крищенко, раніше він подав рапорт про свою відставку і його задовільнили 10 серпня. Сталося це після понад 5,5 років роботи у поліції Києва.

“Це був непростий час постійних викликів і кризових ситуацій, інколи трагедій та невдач і часто – успіхів. У цьому періоді – тисячі масових акцій, Євробачення і фінал Ліги чемпіонів, розкриття резонансних і серійних злочинів, вдосконалення професійного рівня поліцейських”,– сказав екскерівник Національної поліції Києва.

Він підкреслив, що найцінніше – це люди. Крищенко також подякував “кожному поліцейському окремо і всьому колективу поліції Києва” за роботу.

“Ми однією командою робили все, аби забезпечити порядок у столиці. Я постійно ходжу вулицями Києва без супроводу чи охорони й спілкуюся з людьми. Я вірю у кожного, хто патрулює вулиці, затримує правопорушників чи розслідує злочини”, – наголосив він.

Крищенко додав: “я впевнений, що ви й надалі працюватимете, не зменшуючи темп і обертів”.

Інформація про можливу відставку Андрія Крищенка з’явилася ще на початку серпня. 10 серпня у ЗМІ з’явилася інформація, що Андрій Крищенко таки йде з посади очільника Головного управління Національної поліції Києва.

Ба більше, вже начебто відомо, хто саме його замінить. І це не буде кандидат, якого хотів би бачити на чолі київської поліції новий глава МВС Денис Монастирський, а людина, яку рекомендував Офіс Президента. Мовиться про полковника поліції Івана Вигівського.