Площа в слідах від коліс, а кам’яна бруківка значною мірою пошкоджена та потребує заміни, зазначила очільниця Київської міської організації “Слуги Народу”.

 

У партії “Слуга народу” прокоментували інцидент на Софійській площі, де сьогодні два автомобілі влаштували дрифт біля пам’ятника гетьману Богдану Хмельницькому. Леся Забуранна, очільниця Київської міської організації партії, показала наслідки скоєного та назвала подію “жахом”.

З коментарем щодо дрифту на Софіївській площі Забуранна виступила на своїй сторінці у Facebook.

Народний депутат не розуміє, коли у Києві почнуть берегти спадщину. Також Забуранна зазначила, що у КМДА від дрифту “відхрещуються”, тому зовсім незрозуміло, хто за це має відповідати.

“Площа — в слідах від коліс, а кам’яна бруківка значною мірою пошкоджена та потребує заміни. Це просто жах! Я не розумію, як можна так безвідповідально ставитись до збереження історичного обличчя Києва та нехтувати безпекою оточуючих, враховуючи, що це пішохідна зона, а спеціальних огороджень для зйомок відео, повідомляють ЗМІ, встановлено на площі не було”, – написала очільниця столичної організації “Слуги народу”.

За словами депутата, правоохоронці мали перешкодити “вандалізму”. Також Забуранна вказала, що вона сподівається побачити оперативне та справедливе розслідування, за результатами якого мають покарати усіх винних.

“Паралельно закликаю кожного з нас берегти простір навколо себе та не ставитись так безвідповідально і ганебно до міста. Ніякий хайп чи відеофрагмент не вартий того, щоб нищити культурну спадщину столиці!”, – додала вона та прикріпила фото з наслідками дрифту.

Дрифт на Софіївській площі – що відомо

  •  У Києві біля заповідника “Софія Київська” невідомі влаштували дрифт на двох машинах. Водії “намалювали кола” біля пам’ятника Богдана Хмельницького;
  • через екстремальний дрифт поліція відкрила справу;
  • В одному з авто була відома співачка Alyona Alyona, яка ділилася позитивними емоціями від дрифту;
  • Після дрифту в серці столиці одну особу оштрафували менш ніж на 2 тис. гривень;
  • У Мінкульті вже відреагували на дрифт у центрі Києва;
  • Alyona Alyona також виправдалася за скандальний інцидент. Вона думала, що у організаторів рекламної кампанії були всі дозволи;
  • У прокуратурі назвали суму збитків після скандального дрифту та вилучили машини, на яких їздили по площі.