Про прагнення України і Грузії щодо НАТО Туреччині відомо, вона закликає підтримувати ці прагнення і інших партнерів.

Міністр закордонних справ республіки Мевлют Чавушоглу заявив про це, виступаючи на панелі Варшавського безпекового форуму.

“Нам потрібно і надалі підтримувати дві чорноморські країни — Україну і Грузію. Не тільки їхню територіальна цілісність. І нам потрібно підтримувати, одночасно зміцнювати їхні можливості, а також покращувати відносини з НАТО, в тому числі їхні прагнення”, — заявив Чавушоглу.
“Ми дуже добре знаємо, до чого вони прагнуть, і Польща і Туреччина, на жаль, є небагатьма союзниками по НАТО, які піднімають це питання на кожній зустрічі міністрів і на кожному саміті. Ми продовжимо це робити”, — сказав міністр.

Мевлют Чавушоглу висловив підтримку територіальної цілісності України. Він заявив, що Туреччина ніколи не визнає незаконну анексію Криму Росією.

Нагадаємо, Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган з трибуни 76-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН наголосив на твердій підтримці територіальної цілісності України.

Про це повідомляє офіційна інформагенція Туреччини “Анадолу”.

“Ми надаємо велике значення захисту територіальної цілісності і суверенітету України, включаючи територію Криму, анексію якого ми не визнаємо“, – підкреслив Ердоган.

“Необхідно докладати більше зусиль у питанні захисту прав кримських татар“, – додав президент Туреччини.

Раніше міністерство закордонних справ Туреччини заявило, що Анкара не визнає “вибори” в Державну думу Росії, які відбулися в окупованому Криму.