У Кабміні планується переворот! І його ідейним натхненником є ​​міністр охорони здоров’я Степанов.

Такі чутки з кулуарів владних кабінетів повідомляє тг-канал “Легітимний”.

Від кулуарних інтриг і несподіваних політичних союзів в українській політиці завжди йде обертом голова. Але історія, яка прямо зараз розгортається навколо глави МОЗ Степанова, навіть для нашої країни виглядає приголомшливо. Почалася боротьба за прем’єрський кейс.

За даними наших джерел в уряді, Максим Степанов майже заручився підтримкою екс-глави МОЗ Уляни Супрун (!) Для того, щоб продавити … своє призначення прем’єр-міністром України замість Дениса Шмигаля. Публічно Степанов критикує Супрун, а кулуарно веде з нею торги.

Справа в тому, що у Супрун з давніх пір є прямий зв’язок з новообраним президентом США Джо Байденом, і як тільки Байден отримає свою посаду офіційно, він буде шукати способи встановити нові правила гри з українським істеблішментом. Степанов вирішив зіграти на випередження і запропонувати свою «скромну» кандидатуру на пост нового глави Кабміну, який з усіх боків буде влаштовувати американців. За деякими даними, він навіть провів попередні переговори з представниками майбутньої адміністрації Байдена. Натомість за «звідницькі» послуги Супрун отримає в дошку свого першого заступника глави МОЗ Дмитра Шерембея.

Більш того, щоб угода відбулася, Степанов навіть вирішив питання з кандидатурою головного санлікаря країни Віктора Ляшка, який давно мітить на пост глави Міністерства охорони здоров’я. Подейкують, що за втрату інтересу до посади Ляшко отримав від Степанова 5 мільйонів доларів відступних. Як повертати свою «інвестицію» Максим Степанов теж уже розпланував – на закупівлі вакцини від ковід в майбутньому.

До слова, нинішній глава МОЗ, що вважає себе без п’яти хвилин прем’єром, активно зайнявся залученням, а точніше «скупкою» прихильників. Новопризначений радник глави ОП Єрмака Тимофій Милованов уже підтримав Степанова.
У Степанова стоїть два завдання. 1 – спробувати різко і непередбачувано отримати прем’єрське крісло, поки його опоненти не вважають його конкурентом в цій «грі». 2 використовувати цей кейс для торгів за збереження себе в кріслі міністра охорони здоров’я з можливістю отримати крісло віце-прем’єра, але зі збереженням за собою позицій в МОЗ.
Торги тривають.