Оскільки в будь-якій службі ще є гідні чесні люди, то вони намагаються завчасно попереджати один одного про провокації.

Про це заявив політик Анатолій Гриценко в ефірі програми на телеканалі ZIK

Політик впевнений, що ворожість між СБУ і Нацполіцією закладена саме главою держави. Але в країні, яка веде війну, це неприпустимо.

«Ще з липня проти ключових кандидатів у президенти організовуються провокації за участі СБУ. Я навіть вже дав покази і назвав прізвища високих генералів, по яких зараз порушені кримінальні провадження.

Це не просто перешкоджання моєї діяльності, вони постійно слідкують за мною, влаштовують провокації та побиття. Після ситуації в Одесі у листопаді минулого року тепер я завжди ходжу з охороною, хоча раніше ніколи не користувався такими послугами», – зізнався Анатолій Гриценко.

Він підкреслив, що у справі побиття в Одесі знає усіх– від виконавців до замовників. Утім генпрокурор не бере до відома ці дані та свідчення політика.

«Я назвав прізвища генералів, починаючи з генерала Юрія Фьодорова – керівника особистої охорони президента і його родини. І саме він керує цим злочинним угрупуванням через керівників у обласних управліннях.

І доходить до того, що поліція, яка зараз супроводжує мене як кандидата, намагається уникати конфліктів із СБУ, навіть якщо їхні люди є провокаторами. Але офіцери як з боку поліції, так і СБУ не хочуть бути втягнутими у ці брудні ігри. І оскільки в будь-якій службі ще є гідні чесні люди, то вони нас намагаються завчасно попереджати про провокації», – зауважив Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, МВС різко відповіло на звинувачення СБУ у зриві операції. Зокрема, у Міністерстві заперечили заяву Служби безпеки про те, що у МВС заздалегідь знали про здійснення таємної спецоперації СБУ. 

Окрім того, Гриценко зазначив, що хоч зараз готовий вийти на дебати із будь-яким кандидатом у президенти.

«Люди хочуть прямого спілкування. Я впевнений, що це треба робити. Я готовий до цього. Чемно і ввічливо. Вийти з Тимошенко, Порошенком, Зеленський, Бойком. Мені все одно. Але треба чітко показати людям, як ми будемо вирішувати проблеми, які їх турбують. Треба показати і свою команду»,– підкреслив Гриценко.

Політик розповів, що особисто він уже визначився, які люди будуть у його команді.