Володимир Путін намагатиметься на кінця зберігати усі можливі важелі впливу на будь-яку українську владу. Навіть якщо до її склад увійде повністю проросійський політик – ситуацію це не виправить.

Про це в ефірі програми “Що це було?” сказав колишній пресаташе посольства Грузії в Україні у 2005 – 2010 роках Бачо Корчилава. Також до ефіру долучився журналіст Сакен Аймурзаєв.

Сакен Аймурзаєв: Зі всіх європейських лідерів президент Росії Володимир Путін найбільше поважає та прислуховується до канцлерки Німеччини Зі всіх європейських лідерів Путін найбільше поважає Меркель, – журналіст Аймурзаєв Ангели Меркель. Вона – точно посередниця.

Тобто людина, яка може йому зателефонувати у будь-який час і поговорити. Також Путін може говорити з очільником Туреччини Реджепом Ердоганом, бо боїться його. Ледве не єдина його пристрасть – це розмови на рівних зі Сполученими Штатами Америки як з гідним суперником.

Папа Римський не зможе нічим переконати Путіна Папа Римський нічим не переконає Путіна, – російський журналіст про зустріч у Ватикані . У нього немає ніяких дивізій. Єдине, більшість говорить, що Путін його поважає, як і будь-яку людину, залучену до надприродної влади.

Путін би сам хотів володіти такою владою, але у нього її настільки немає.

Однак це теж його психологія. Він запізнювався більше, ніж на годину на зустріч і до Королеви Єлизавети, і до Папи Римського. Якщо він запізнюється до нього, то чи буде він його слухати – це теж питання.

Бачо Корчилава: Яка різниця, яке прізвище в голови тої чи іншої компанії. Це дуже гнучка людина. Так, Андрій Коболєв робив важливі зміни. Якби це було інше прізвище – відбулися б точно такі ж реформи.

Якщо “Північний потік-2” добудують (це те, чого так хоче Путін), то ми втратимо мінімум 2 мільярди доларів щорічного прибутку. В тому випадку, якщо ми це втрачаємо, то навіть просто утримувати цю величезну газотранспортну систему буде дорого. Тому що труба без газу – це металолом.

Тому для нас велика небезпека – це “Північний потік-2”. Наразі триває така велика “підкилимна битва” – завершиться будівництво, чи ні. Мабуть, це важливіше, ніж прізвище, яке буде в “Нафтогазі” Прізвище керівника “Нафтогазу” не вплине на будівництво “Північного потоку-2”, – Корчилава . Тим паче, що це прізвище жодним чином не впливає на будівництво “Північного потоку-2”.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.