Помер новообраний мер Конотопа Олександр Луговий. Він хворів коронавірусною хворобою.

Про це повідомив народний депутат Ігор Молоток на своїй сторінці в Facebook.

“Пішов з життя новообраний мер Конотопа Олександр Луговий. Страшна звістка і велика втрата. Він переміг на виборах і відчайдушно боровся за життя з підступною хворобою. Здавалося, що найстрашніше вже позаду, але це було не так”, – написав парламентарій.

Пішов з життя новообраний міський голова Конотопа Олександр Луговий. Страшна звістка і велика втрата. Він переміг на…

Опубліковано Ігором Молотоком Неділя, 15 листопада 2020 р.

У мери Конотопа він балотувався як самовисуванець і набрав 37% голосів.

Варто відзначити, 31 жовтня Луговий повідомив про стабілізацію свого стану після хвороби.

“Друзі! Стан мого здоров’я стабілізувався, і вже на наступному тижні я планую повернутися в Конотоп… Передвиборчий процес-2020 був нелегким для мене в зв’язку з хворобою, але слава Богу, все обійшлося”, – писав градоначальник.

Також в телеграм-каналі Klymenko Time зазначили що це вже не перший випадок смерті мера після обрання або в процесі виборчих перегонів.

Це вже третій такий випадок, коли через covid-19 вмирає мер досить великого українського міста. Трохи більше двох тижнів тому від вірусу помер мер Новгород-Сіверського Чернігівської області, Олег Бондаренко. А за день до цього помер мер Борисполя і лідер передвиборної гонки Анатолій Федорчук.

Нагадаємо, в кінці жовтня мер Борисполя Анатолій Федорчук помер від коронавируса. Він лідирував на місцевих виборах.

Він захворів за три тижні до виборів, був госпіталізований в Переяславську лікарню. Ще до оголошення результатів 28 жовтня біля нього зупинилося серце.