Генеральний прокурор України Юрій Луценко планує підготуватися і перейти в українську політику після президентських виборів у 2019 році "за будь-якого їх результату".

Така новина обурила українців. Окрім того, що як і Генпрокурор, він їх не влаштовує. Майже 60% українців негативно ставляться до діяльності Юрія Луценка. А заява про намір йти в політику, взагалі взірвала Мережу. Люди просять відмовитись від своїх планів, закликаючи генпрокурора: Юра, вистачить, Юра досить.

Луценко зазначив:

Я вважаю, що мій політичний досвід і можливість сказати "ні" (а якщо треба, то і набагато грубіше) … потрібен тут до закінчення президентських виборів. А після цього при будь-якому результаті я маю намір підготуватися і перейти в українську політику. Хочу підкреслити – при будь-якому результаті виборів, – заявив Луценко.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

\

Генпрокурор також повідомив, з ким може об'єднатися у майбутній політичній кампанії. За словами Луценка, він веде переговори з мером Києва Віталієм Кличком.

"Так, я дійсно спілкуюся з приводу майбутньої парламентської кампанії з Кличком. Ми ведемо про це дуже хороші розмови. Але не тільки з ним", – повідомив генпрокурор.

Луценко також згадав, що ніколи не переступив закон, перебуваючи на керівних посадах та не допустив використання ГПУ для політично мотивованих посадок невинних.

"Обережність – це не про мене. Я ніколи не сходив з Майдану, будучи на будь-яких посадах. І вперто намагаюся довести, що перебування на державній влади може бути ефективним. Упевнений, що у мене є чим відрапортувати за ці роки в ГПУ", – підсумував генпрокурор.

Антон Грушецький, керівник відділу кількісних досліджень КМІС, раніше зазначав

«Важко сказати, з чим пов’язане, специфічне ставлення населення до Юрія Луценка. За ним тягнеться достатньо великий шлейф спірних справ. Таке ставлення до його персони може бути свідченням просто низької довіри та злоби до нього, але вочевидь з такою низькою довірою до нього спочатку буде складніше впроваджувати реформи, в яких він може бути зацікавлений».