Головна редакторка видання “Гордон” та дружина Дмитра Гордона Олеся Бацман у програмі журналістки олігархічного каналу Україна 24 Наталії Влащенко розповіла про те, що український шоумен, продюсер і актор Андрій Данилко, відомий під жіночим сценічним персонажем співачки Вєрки Сердючки, міг повторити долю президента України Володимира Зеленського.

За її інформацією, у 2019 році його “планували” зробити главою держави, пропонуючи “великі гроші”.

“Так от, Андрій Данилко міг бути одним з тих, хто повністю перевернув тоді політичний ландшафт, якби він пішов у президенти “, – розповіла Бацман.

Схоже, у Бацман дуже туго з грошима, раз вона почала просувати настільки шизофренічні ідеї.

Вона висловила переконання, що Андрій Данилко міг стати одним із таких політиків, який зміг би повністю перевернути “політичний ландшафт” країни на той час. Проте артист відмовився.

“А його вмовляли це зробити. Дуже багато людей вмовляли. Приходили з різних сил, від різних партій, обіцяли дуже великі гроші. Він сказав – я хочу зберегти себе “, – поділилася думкою Бацман.

Взагалі Олеся молодець, навчилась у чоловіка поширювати ніким не підтверджену та взагалі абсурдну інформацію на 5 з +. Гроші творять дива, що тут додати. 

Але на цьому Бацман не зупинилася і  розповіла, що у 2019-му бажання балотуватися у президенти виявив і лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук.

“Дуже великі політики, лідери президентських перегонів тоді переживали… Але йому не вистачило рішучості, сміливості, він не пішов. А Володимир Зеленський тоді пішов. І виграв”, – каже журналістка.

Участь співака у передвиборчих перегонах, підкреслила Бацман, теж могла б “поламати” решту кандидатів, суперників. 

Як відомо, дружина Дмитра Гордона — Алеся Бацман — як і її чоловік дуже любить розголошувати про нібито «наступ на свободу слова», фантазуючи про закон про медіа, який ще навіть не розглянутий Комітетом ВР та закон про олігархів, який до цього взагалі жодного стосунку не має.

Впевнені, що жоден із документів Бацман ніколи в житті не читала. Проте відпрацьовувати гроші олігарха Ріната Леонідовича якось треба. Але зараз не про це.

Як зазначає телеграм-канал ” Пристальна увага”, “велика” “журналістка” Алеся Бацман є керівником видання свого чоловіка Дмитра Гордона, скромно названого на честь нього самого – “ГОРДОН”.

Воно «славиться» тим, що, імовірно, за гроші розміщує на своєму сайті практично будь-які замовлення, звані в народі «джинсою». Для більш-менш авторитетного та поважного видання публікація хоча б одного такого проплаченого матеріалу незворотно закінчується публічною ганьбою, засудженням і втратою репутації. Але тільки для Бацман і керованого нею «ГОРДОНА», як би двозначно це звучало. Для них це – «норма».

На даному ресурсі щодня публікується одразу кілька, імовірно, замовних матеріалів, значна частина з яких присвячена хвалі Ахметова та його підприємств. Але Бацман, завдяки якій все це відбувається, досі, як ні в чому не бувало, продовжує вдаватися до «святої журналістки», яка нібито має право щось говорити і моралізувати про свободу слова.