Стан здоров’я засудженого президента Грузії Михайла Саакашвілі, якого з в’язниці перевели до лікарні, є критичним. Про це 31 січня заявив член партії “Єдиний національний рух” Георгій Чіладзе, повідомляє опозиційний канал Mtavari.

За його словами, лікарі клініки “Вівамед” у Тбілісі, де знаходиться Саакашвілі, повідомили йому про переведення з палати до відділення інтенсивної терапії.

“Стан здоров’я президента тривожний, критичний, для проведення заходів щодо підтримки життя необхідно, щоб президент Саакашвілі перебував у реанімації”, – сказав Чіладзе.

Директор клініки Ніно Надірадзе у коментарі “Радіо Свобода” спростувала цю інформацію.

“Ми його не перекладали, він, як і раніше, в палаті”, – сказала вона журналістам.

Мати Саакашвілі Гіулі Аласанія розповів журналістам, що вранці відвідувала його і дізналася, що вранці Саакашвілі погіршало.

“Він знепритомнів вночі, близько 3-4 годин, як мені сказали. Коли я прийшла, там були невролог та інші лікарі. Виглядає жахливо і дуже висока температура, до 39 градусів. Ковід пройшов, ПЛР негативний”, – сказала Аласанія.

Як відомо, Колишній президент Грузії, громадянин України Міхеїл Саакашвілі припускає, що до його повернення на батьківщину в жовтні 2021 року, після якого він перебуває під вартою, може бути причетна Росія.

За словами Саакашвілі, президент Росії Владімір Путін, його попередник Дмитрій Медведєв і міністр закордонних справ РФ Сергєй Лавров розпорядилися не тільки знищити його фізично, а й заарештувати і судити в Грузії.