Глава української делегації у ТКГ Леонід Кравчук вважає, що політики, які живуть російською пропагандою, мають залишити Україну. Тим, хто висловлюється за методичками “Соловйова – Кисельова” – не місце в Україні, як би вони не маскувалися любов’ю до народу.

Про це він сказав в ефірі “Свободи слова Савіка Шустера”. Висловився Кравчук контексті обговорення подій Другої світової і героїчних та не дуже вчинків червоної армії.

Кравчук зазначив: ідеологію про згубних націоналістів-вбивць у Росії формують “Кисельови, Соловйови, Воробйови й інші пташечки”. Вони, за словами Кравчука, “цвірінькають і нав’язують нам цю ідеологію”.

Втім, справжні українські політики не ведуться на це та не сприймають пропаганду. Ті ж, хто підтримують її – мають виїхати з України геть.

“Вони живуть ідеологією кремлівською… Їм треба слухати Україну, слухати свою землю, якщо вони хочуть тут жити. А як не хочуть – то, вибачте на слові, до чортової матері з України. Ось моя їм порада”, – сказав Кравчук.

Перед тим, як експресивно висловитися, Кравчук все ж перепросив за такий мовний зворот.

До слова, в тому ж ефірі народний депутат від ОПЗЖ Нестор Шуфрич заявив, що його рідне місто Ужгород згідно з пактом Молотова – Ріббентропа відійшло фашистської коаліції, і таким чином слов’яни виявилися віддані фашистам.

Як сказав політик в ефірі “Свободи слова Савіка Шустера”, у нього є підстави “ображатися” на колишнього главу уряду СРСР Йосипа Сталіна.

“У мене є підстави ображатися на Сталіна. Моє рідне місто Ужгород згідно з пактом Молотова – Ріббентропа відійшло фашистській коаліції. Ми, слов’яни, виявилися віддані фашистам, а Львів врешті-решт став українським. Він не міг стати українським 400 років. Завдяки Сталіну і пакту Молотова – Ріббентропа Львів і цілий регіон в результаті стали українськими”, – сказав Шуфрич.

Також проросійський політик назвав війну Великою Вітчизняною і заявив, що йому “дуже болісно” говорити про гвардійську стрічку.

“Я обурений, що гвардійську стрічку раптом адміністративно заборонили… Це символ нашої великої перемоги у Великій Вітчизняній війні. І я як гвардійський старший сержант в запасі, прошу повернути справедливість. Дивізія СС Галичина використовувала герб Львівського королівства в своїй емблемі. Ми ж герб Львова не забороняємо”, – обурився Шуфрич.