У Росії останнім часом неспокійно. Повідомляють, що у Санкт-Петербурзі вночі пролунав потужний вибух. Зокрема, говориться про те, що вночі проти 2 березня нібито була атака дронів.

Телеграм-канали пишуть, що БпЛА врізався у житловий будинок. Очевидці розповідають, що побачили у небі спалах та почули гучний звук вибуху. Мовиться про жителів Піскарівського проспекту. Там нібито уламки БпЛА впали поряд з одним із будинків.

Попередньо, вибиті вікна у квартирах. Про постраждалих не повідомляється. На місці працюють екстрені служби. Офіційної інформації про подію поки що немає.

За інформацією російських телеграм-каналів евакуйовано 100 людей. Безпілотник влетів між перекриттями будинку №161 на Піскарівському проспекті.

Нагадаємо, уночі 1 березня в Росії було також голосно: жителі Дзержинська Нижньогородської області бідкались про вибухи. Я відомо, у місті розташований важливий об’єкт військового-промислового комплексу Росії. Російські ЗМІ повідомляли, що звуки вибухів – це нібито спроба ЗСУ атакувати містоутворюючий завод імені Свердлова у Дзержинську Нижньогородської області, який входить у військово-промисловий комплекс Росії.

ЗМІ зазначали, що загалом до виробництва нібито летіли три безпілотники. Проте, жодних підтверджень цій інформації немає.

Що цікаво, глава російського Дзержинська Іван Носков теж на ранок прозвітував про ситуацію в місті. Він взявся заспокоювати жителів і зазначив, що «жертв немає».

«Промоб’єкти у Дзержинську Нижньогородської області працюють штатно, жертв після атаки БпЛА немає», – повідомив у телеграмі Носков.