У складі РФ є багато чужих територій, зокрема, китайських, які вони неодмінно намагатимуться повернути, але не зараз, а коли Росія почне розвалюватися.

Про це повідомив військовий експерт, полковник ЗСУ в запасі Роман Світан.

При цьому офіцер ЗСУ наголосив, що Російська Федерація точно розвалиться, і це тільки питання часу.

Військовий експерт припустив, за яких умов Китай намагатиметься повернути свої території, які наразі вважаються російськими. Та додав, що Китай почав розгортати свої військові сили поблизу кордону з Росією.

“Китайці досить-таки впевнено розгортають свої військові сили якраз на кордоні з Росією. Чому? Тому що вони прогнозують в певний час розвал Російської імперії. Китай однозначно після розвалу Російської імперії, а він точно буде, намагатиметься повернути і військовим шляхом, зокрема, свої споконвічно китайські території (до Північного моря, до Байкалу — це все китайська територія, споконвічно китайські землі). Китайці однозначно будуть готові виконати це завдання щойно Російська імперія почне розвалюватися”, — вважає експерт.

Він наголосив, що Китаю не так важливий Тайвань, як важливо відновити всі споконвічно китайські землі.

«Їм важливо відновити всі споконвічно китайські землі. Я так думаю, що «вільна Бурятія», якщо не встигне відвалитися від Росії до того, як китайці до неї підійдуть, її буде захоплено китайськими військами. Це відкрите питання щодо цієї території й однозначно буде військовий шлях вирішення», — підкреслює Роман Світан.

Світан припустив, що цей сценарій світ спостерігатиме у найближчі 10 років.