Поки Путін брязкав на право і ліво ядерною зброєю, Зеленський вкотре переграв його і знищив. Адже як стверджує колишній голова Служби зовнішньої розвідки України генерал армії України Микола Маломуж, українські сили ППО здатні збивати ракети, які мають тактичний ядерний заряд. Тобто грохнути ядерку над Україною нашим оборонцям вдасться. Більше того, ЗСУ вже частково роблять це, адже давно знищують «Кинджали» під час повітряних атак.

Поєднання технологічного зенітно-ракетного озброєння типу Patriot та французьких систем можуть збивати будь-яку балістику, включаючи Кинджали та Циркони, зазначив генерал.

«Крилаті та балістичні ракети іншого типу можуть збиватися іншими системами, які сьогодні вже є на озброєнні ЗСУ. Зараз ці системи посилюються: нам передають додаткові Patriot, Iris тощо», — додав він.

Насправді, ефективний захист нашого неба – справа часу. Збивати більшість їх ми можемо вже зараз, зазначив Маломуж.

У випадку необхідності Збройні сили України зможуть ліквідувати ракету, що містить ядерний боєзаряд. В такому випадку потенційний вплив Російської Федерації через використання ядерної зброї у воєнному конфлікті буде зменшено.

«Якщо розглядати крайній випадок, тобто Росія спробує завдати тактичного ядерного удару по Україні, ми ці ракети точно не допустимо на територію нашої країни або зіб’ємо ближче до міст, наприклад, Києва, де є західні системи. Окремі випадки потрапляння можуть бути, і це буде серйозний терористичний удар, але він не матиме стратегічного значення для ЗСУ та ходу війни», — наголосив генерал.