Деградація каналів Ахметова йде швидкими темпами. По-перше, Гордон пропагує антинаукові теорії і відверте шарлатанство. Тепер Олег Ляшко хвалиться знанням англійської мови, вітаючи всіх глядачів з днем народження замість Нового року.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко виступив на токшоу «Хард із Влащенко». Екснардеп хотів привітати глядачів зі святами, однак замість віншування з Новим роком сказав «З днем народження». Відео оприлюднив Telegram-канал megerini.

«Відчувається, що ви англійську освоюєте», – пожартувала телеведуча.

Також Колишній народний депутат Олег Ляшко заспівав пісню Павла Зіброва “Хрещатик”.

Незважаючи на те, що політик багато говорив про політичні підсумки року і своє дитинство, саме караоке-виконання пісні про Київ стало «хітом» програми і викликало реакцію користувачів.

Багато з них не дуже з ентузіазмом оцінили вміння Ляшка співати.

“Як це тепер розбачити”

“Програма тепер дійсно Хард”

Також користувачі мережі побачили будинок в якому живе Ляшко, та слушно зазначили в коментарях, наступне:

“Чому пан ляшко не виконав ні однієї обіцянки а живе як рокфеллер по моєму таких як він і похожих треба відправляти на курорт ,який називається Чорнобиль от і все” – резюмував один із коментаторів.

Олег Ляшко відомий не тільки своїми політичними успіхами, а й зусиллями в музичній сфері. Близько року тому він презентував кліп на свою пісню “Не відступай”, де з’явився без футболки і в своєму “розкрученому образі” – з вилами. За даними YouTube-каналу політики, ця пісня стала гімном Радикальної партії і зібрала 12 тисяч лайків.

Але не єдиним Ляшком, друзі, треш-парад на олігархічному ТБ триває.

У 2022 році Гордон заявляє, що його піраміда здатна когось вилікувати. Спочатку на Україна 24, тепер на каналі “Наш”.

Більш того, Гордон каже, що думає про продовження своєї «справи» (забираючи останнє у важкохворих в обмін на непотрібний шматок металу). І хиткий Діордіца піддається, навіть не намагаючись перервати нісенітницю шарлатана.

ЩО ЦЕ??? Американці зробили сатиру на це, “Не дивись вгору”, і тут все це відбувається в режимі реального часу.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Гордон відповів на звинувачення в рекламі золотих пірамід: “Поцілуйте мене в жопу”

Відомий журналіст та редактор Дмитро Гордон у черговий раз відповів на тему реклами пірамідок Ю-Шинсі, тепер уже на передачі Євгена Кисельова.

Гордон підкреслив, що ті золоті піраміди, за рекламу яких йому досі дорікають, хоча минуло багато років, мали офіційний дозвіл Міністерства охорони здоров’я України та пройшли клінічні випробування. Хоча ще за Уляни Супрун слова Гордона про “якісь дозволи” було спростовано.

“Кажуть, не працює ніфіга”, – заявив Євген Кисельов.

“Працює, ще й як!” – заперечив Гордон.

Журналіст, користуючись нагодою, ще раз прорекламував “цілющі” піраміди та порадив ставити їх на голову, особливо гіпертонікам.

“А тим людям, які звинувачують мене в рекламі коштів, дозволених Міністерством охорони здоров’я, я хочу сказати: поцілуйте мене в жопу… 

Ситуацію вже прокоментував журналіст Сергій Лещенко.

Геббельс на службі у Ахметова Дмитро Гордон в черговий раз зробив шокуючі заяви – як за своєю неосвіченістю, так і за брехливістю.

Гордону було надано ефір у Євгена Кисельова для поширення антинаукових теорій та відвертого шарлатанства. При цьому Кисельов іноді ставив під сумнів твердження Гордона і навіть посміювався з нього, але він не ризикнув перервати цей потік маразму.

Як на вашу думку, чи заслуговує канал Україна-24 на більш пильну увагу з боку регулятора телеринку?