Петру Порошенку варто приготуватися, адже суд дав дозвіл на вилучення документації про відпустки колишнього президента України.

Про це повідомляється в прес-службі ДБР.

Таким чином, в мережі з’явилася інформація про те, що Печерський районний столичний суд дав дозвіл слідопитам Державного Бюро Розслідувань роздобути документацію про відпустки Петра Порошенка в період з червня 2014 року по 20 травня 2019 року.

У документі уточнюється, що доступ дається слідчим ДБР саме до табелів обліку використання трудового часу колишнього президента України Петра Порошенка за конкретні рамки його правління. Також доступ до відомостей про заробітну плату і до різних документів.

До таких відносяться документи, які обумовлюють неможливість здійснення обов’язків президента, якщо є поважні причини, документ, який підтверджує справжність перебування Петра Порошенка у відпустці.

Також буде надано доступ до документів, які будуть підтверджувати його перебування в інших країнах з офіційним і робочими візитами і тими документами, які підтвердять, що Петро Порошенко перебував за кордоном України в рамках міжнародних заходів. Більш того, суд дав можливість дізнатися де знаходився президент в певні дати згідно з документацією.

Таким чином, можна зробити висновки, що за колишнього президента України Петра Порошенка серйозно взялися, адже його вже неодноразово викликали на допити, які він, до речі, в більшості випадків просто ігнорував. На даний момент в Державному Бюро Розслідувань збирають всю потрібну інформацію, щоб з’ясувати причетність екс-президента до безлічі скандальних справ.