Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, і народний депутат від партії Данило Гетманцев вирушили до Верховної Ради, щоб дізнатися, чому підписні листи за відставку спікера Парламенту Дмитра Разумкова досі не верифіковані. Інформацію в коментарі УНН підтвердив Гетманцев.

“Так, ми хочемо уточнити цей момент. Ми просто сподіваємося на те, що апарат Верховної Ради досить професійний для того, щоб виконати це все вчасно, і в повному обсязі”, – заявив Гетманцев.

2,5 години назад до Верховної Ради  були занесені підписні листи для верифікації підписів, що, за словами голови фракції Давида Арахамії, займає до години часу, – заявили у “Слузі народу”.

Арахамія зазначив, що хоче дізнатися, чому в апараті Верховної Ради затягують з процесом верифікації.

Нагадаємо, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявляв, що в разі ініціювання своєї відставки не буде заважати процесу винесення цього питання в зал. Він також заявляв, що не тримається за посаду, – повідомляє УНН.

Сьогодні на засіданні погоджувальної ради Разумков заявив, що процедура, в тому числі відкликання з посади голови Верховної Ради України, відбувається за Регламентом.

Спікер партії “Слуга народу” Юлія Палійчук заявила, що нардепи почнуть процедуру відставки голови Верховної Ради з понеділка 4 жовтня, тобто вже сьогодні.

Також відомо, що на цьому тижні питання про відкликання голови Верховної Ради Дмитра Разумкова можливо розглянути. Однак, позиція з цього питання всередині монобільшості не у всіх збігається. Про це заявив перший заступник голови депутатської фракції “Слуги народу” Олександр Корнієнко.