Спецназ української армії успішно провів атаку в глибокому тилу РФ.  Ворожа ціль була вражена на Курсько-Брянському напрямі.

Про це повідомив полковник ЗСУ та блогер Анатолій Штефан у своєму Telegram-каналі.

«Наші групи спеціального призначення працюють ефективно. Далі буде. Слава Україні та її воїнам!» – написав він.
Ймовірно, йдеться про «жирну ціль», після попадання в яку були знищені десятки окупантів та техніка РФ.
А що ви думаєте з цього приводу? Ставте лайк та пишіть свої думки у коментарях

Та над знищенням ворожих цілей українські захисники працюють і на наших територіях. До прикладу,  блогер Денис Казанський розповів про ліквідацію колони російських військових на Авдіївському напрямку.

Більше того, він наголошує на парадоксальній поведінці російської влади, яка відправляє на забій десятки тисяч росіян на тлі катастрофічної демографії самої РФ. У нинішній ситуації Росія має максимально берегти своїх людей, однак у ході війни з Україною Москва демонструє повну відсутність логіки.

«Бійня під Авдіївкою. Все завалено трупами російських військових. Дивно, наскільки низько цінується в Росії людина. Навіть у диких периферійних країнах із народжуваністю людей, що зашкалює, і то намагаються більше берегти. Здавалося б, при низькій народжуваності в РФ такого байдужого ставлення до людей бути не Але нинішня Росія ніби існує для того, щоб спростувати всі закони демографії», — підсумував Казанський.

Як бачимо, процес ліквідації окупантів триває досі, при чому дуже активно. Особливо тішить те, що руки ЗСУ дістають ворога вже не лише на полі бою, а й у глибокому тилу противника.