У Брянській області РФ, що межує з Україною, внаслідок підриву колії з рейок зійшов потяг, який перевозив пальне. 

Про це повідомив губернатор Брянської області Олександр Богомаз у Telegram та низка російських ЗМІ. 

“В Унецькому районі на 136 км залізничної колії Брянськ-Унеча спрацював невстановлений вибуховий пристрій, внаслідок чого зійшов з рейок локомотив вантажного потяга. Постраждалих немає”, – йдеться в повідомленні губернатора області. 

За його словами, наразі на місці працюють оперативні служби. Рух на цій ділянці дороги зупинений. 

За даними росЗМІ, потяг із 60 вагонами був завантажений нафтопродуктами і пиломатеріалами. Повідомляють, що 7-8 вагонів наразі лежать на боці, була пожежа. 

Одне із пропагандистських видань з посиланням на уряд Брянської області підтвердило, що потяг, який зійшов з рейок, перевозив пальне і будівельні матеріали. 

За даними моніторингового проєкту “Беларуски Гаюн”, у зв’язку з цією подією порушено з’єднання білоруського Гомеля з Росією. 

І це не єдиний підозрілий інцидент на території РФ за сьогодні. Так опівночі у Ленінградській області підірвали опору лінії електропередач, а на другій опорі було виявлено вибуховий пристрій. 

“О 00:01 1 травня на території Сусанинського поселення Гатчинського району підірвано опору лінії електропередач, на другій – виявлено невідомий предмет, імовірно вибуховий пристрій”, – заявив губернатор регіону Олександр Дрозденко. 

Окупанти заявляють, що уже ліквідували загрозу, проте паніка у звичайного населення РФ лише наростає.