Українські війська продовжують ведення наступальних операцій. Українські бійці продовжили штурм на південь від Бахмута та завдають росіянам просто космічних втрат в особовому складі та техніці. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW). Скоро над містом замайорить наш прапор.

Так, російський «воєнкор» наголошував, що бронетехніка російських загарбників атакувала поблизу Кліщіївки. Проте Сили оборони все ще контролюють ключові висоти навколо населеного пункту.

Генштаб ЗСУ також повідомив, що українські сили відбили російські атаки поблизу Кліщіївки та Андріївки.

Зазначається, що українські сили атакували на північний захід від Горлівки (25 км на південь від Бахмута).

Геолокаційні кадри показують, що російські війська нібито незначно просунулися на північний захід від Красногорівки (7 км на північний захід від Авдіївки) і в східній частині промислової зони на південно-східній околиці міста.

Російський «воєнкор» стверджував, що українські війська відбили всі атаки РФ на Авдіївський коксохімічний завод і поблизу Степового.

Генштаб ЗСУ повідомив, що українські сили відбили російські штурми на схід від Новобахмутівки; на південь від Новокалинового; і біля Сіверного, Степового, Авдіївки та Первомайського.

Повідомляється, що 26 листопада українські сили продовжували контратакувати на лінії фронту в Авдіївці.

За даними Генштабу ЗСУ, російські війська розпочали безуспішні наступальні операції поблизу Мар’їнки та Новомихайлівки.