Росія продовжує втрачати свої літаки у повномасштабній війні проти України. Зокрема, наші військові знищили ще один. Так, стало відомо, що ЗСУ 1 березня збили ще один російський Су-34. Це сталося приблизно о 9 ранку.

У Повітряних силах поділилися деталями того, як вдалося збити черговий російський бомбардувальник.

Су-34 намагався атакувати позиції наших військових. Зокрема, скинути керовані авіаційні бомби, однак не встиг цього зробити та завершив свій останній політ на фронті.

Раніше про знищення Су-34 1 березня писали, однак не було офіційних підтверджень. Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко зазначав, що винищувач могли збити між Маріуполем та Волновахою.

Не варто забувати, що у четвер, 29 лютого, Сили оборони України також збили три російські винищувачі Су-34. Ця тенденція стає хорошою звичкою для ЗСУ.

Крім того, ЗСУ мають засоби, які можуть діставати російську авіацію на великій відстані.

Про це заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Як казав командувач Повітряних сил, є авіаційні атаки, тобто окупанти не можуть второпати, що тут їх не чекають і що вони будуть дедалі частіше потрапляти в зону ураження нашої ППО, оскільки у нас є засоби, які можуть їх діставати», — сказав він.

За його словами, засобів, які можуть бити на далекій відстані, мало, але вони є і на Півночі, і на Півдні, і на Сході України.

Ігнат заявив, що російські льотчики відчувають, що вони під прицілом.