Показник підтримки на президентських виборах гумориста і шоумена Володимира Зеленського може виявитися втричі меншим, ніж це показують соцопитування.

Таку думку в ефірі програми "PRIME Скрипін" на телеканалі ATR висловив лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.


"Як людина, яка колись керувала Центром Разумкова, в якому була утворена соціологічна служба […] я вник в глибину соціології. Показники 11, 10 з копійками, 9 з копійками – це одне й те саме", – пояснив політик.

"Професійний соціолог вам прочитає це таким чином: зараз твердо на першому місці Тимошенко, а друге місце – це і Гриценко, і Порошенко, і Зеленський", – підкреслив він.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

У цьому контексті Гриценко нагадав про те, що більшість респондентів соцопитувань, які говорять про готовність голосувати за Зеленського – люди у віці до 29 років. "Соціолог чітко знає: ті, хто зараз заявляє віком до 29, що він іде, іде максимум 30%. Тобто показник Зеленського – це для нього, якщо він десь слухає чи його технологи – треба ділити на три", – переконаний політик.

"Це для Ігоря Валерійовича, швидше", – зазначив ведучий, маючи на увазі Ігоря Коломойського. "Для Ігоря Валерійовича. Я думаю, що він знає", – погодився Гриценко.

Нагадаємо, дані опитування КМІС, Центру Разумкова та Соціологічної групи "Рейтинг", проведені в жовтні-листопаді поточного року, свідчать про те, що за Зеленського готові віддати голоси 11% виборців, за Порошенка – 10,3%, за Гриценка – 9, 9%.