Лідер партії ВО «Батьківщина», народний депутат України Юлія Тимошенко протягом дня з робочим візитом перебувала в Рівному. Її візит в  місто супроводжувався низкою скандальних та конфліктних ситуацій.

З самого ранку весь Майдан Незалежності був заставлений недешевими агітаційними палатками. Що викликало у рівнян справделиве обурення та здивування.

Об 11.00 год., в Міському будинку культури відбулася прес-конференція Юлії Тимошенко, куди запросили тільки «обрані» ЗМІ, натомість не пустивши на неї інших журналістів, які могли б поставити лідеру «Батьківщини» незручні питання.

Перед прес-конференцією Юлію Тимошенко зустріли місцеві активісти з плакатами, на яких було написано гасла «СТАРА ДУПА по – новому не гуде» та «ХОЛИК і ПЄЛЯ бурштинові гаманці БАТЬКІВЩИНИ».

Об 14.00 год., мала розпочатися зустріч Юлії Тимошенко із представниками місцевого бізнесу та партійцями. Однак, перед початком заходу голова обласної організації партії «Батьківщина», депутат облради Микола Кучерук спровокував конфліктну ситуацію із учасником АТО обізвавши того ПОЦом.

Згодом, вже згаданий Микола Кучерук разом зі спортсменами із «Легіону» спробували розігнати пікет проти Тимошенко та відібрати плакати і символіку, у активістів та учасників АТО.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

А ще, трохи пізніше невідомі в масках не пускали людей на зустріч із Юлією Тимошенко. Більше того, вони застосовуючи грубу силу виштовхували із приміщення Міського будинку культури бажаючих поспілкуватися із Тимошенко.

Крім того, кореспонденту видання «Рівне вечірнє» неподалік стадіону «Авангард» вдалося зафіксувати два автобуси, на яких, вочевидь, у Рівне прибули прихильники Юлії Тимошенко. Невідомі молодики біля автобусів під ритмічний стук начебто барабану тренувалися вигукувати «Тимошенко – наш президент!». Вочевидь, аби потім повторювати це як мантру, під час зустрічі на Майдані Незалежності.

Нагадаємо, 12 листопада до Івано-Франківська з візитом завітала лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко. Майбутня кандидатка в Президенти представила “Новий курс України”. Зустріч з франківцями відбувалась в обласній філармонії. В цей же час під її стінами кілька десятків молодих людей організували акцію протесту, які самі жартома назвали мирною ініціативою “Граблі: не наступи знову”. Протестувальники прийшли з транспарантами та валізою і квитком до Москви для лідерки “Батьківщини”. Проте згодом до них підійшов незнайомий чоловік, порвав один із плакатів і забрав валізу.