Російські пропагандисти 22 червня заявили, що стався приліт по Чонгарський міст, через який окупанти раніше переправляли військову техніку з Криму.

В українській розвідці заявили, що поки зарано аналізувати щодо військової доцільності те, що відбувається на тимчасово окупованих територіях. Однак “далі буде”.

Про це заявив представник ГУР Міноборони Андрій Юсов.

“Зараз триває робота й вона буде продовжена. Це планомірна робота Сил безпеки, оборони, Руху опору, місцевого населення, яке чекає повернення української законної влади на цих територіях. Можна лише коментувати, що далі буде”, – наголосив Юсов в ефірі “24 Каналу”.

Раніше у Росії погрожували “відповіддю” на такі удари по тимчасово захоплених українських землях. Однак після того росіяни вже показали всю свою “міць”.

“Нічого нового ці нудні і депресивні пропагандисти, ксенофоби та імперці вже нам сказати не можуть. Вже все сказано. Тепер будуть говорити лише українці”, – наголосив представник розвідки.

Слід зазначити, що Чонгарський міст є важливим для росіян, адже саме через нього з окупованого Криму  окупанти перекидають техніку та особовий склад на Південь України. Там нині ЗСУ проводять наступальні операції.

22 червня російські колаборанти, зокрема самопроголошений голова Криму Сергій Аксьонов і російський гауляйтер з Херсонщини Володимир Сальдо, заявили про удар по Чонгарському мосту, що веде з Херсонщини до Криму. 

Вони традиційно звинуватили в цьому Україну, а Сальдо навіть заявив, що удар по мосту був завданий начебто ракетами Storm Shadow.