Ті, хто говорить про необхідність розпочати переговори зараз, або погано поінформовані, або на стороні росії. Зокрема, Україна в період з 2014 до 2022 року провела близько 200 раундів переговорів із росією, проте це не завадило путіну розпочати повномасштабне вторгнення.

Про це у соцмережі X написав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«Для тих, хто має коротку пам’ять. З 2014 по 2022 рік Україна провела близько 200 раундів переговорів з росією. За цей період було досягнуто 20 домовленостей про припинення вогню, і всі їх росія швидко порушила», – написав він.

Міністр також наголосив, що жоден із 200 раундів переговорів чи 20 угод не завадили путіну розпочати повномасштабне вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року.

«Ті, хто стверджує, що Україна повинна зараз вести переговори з росією, або не поінформовані, або введені в оману, або стають на бік росії й хочуть, щоб путін взяв паузу перед ще більшою агресією. Ми не повинні та не потрапимо в цю пастку», – заявив Кулеба.

Варто додати, що Володимир Зеленський також раніше спростував чутки про те, що на Україну начебто тиснуть, аби вона розпочала переговори з Росією. В ISW проаналізували ситуацію й заявили, що Володимир Путін не готовий розпочинати мирні переговори.

Весь цивілізований світ підтримує Україну у її боротьбі за свою свободу. Водночас немає жодних доказів, що Путін відмовився від своєї абсурдної ідеї дочекатися моменту, коли Захід перестане надавати допомогу.