Наші військові продовжують дії з ураження Чорноморського флоту противника. Зокрема, Головне управління розвідки успішно виконало операції з ліквідації двох швидкісних десантних катерів російських сил.

Як повідомляють джерела в розвідці, сталося це поблизу селища Чорноморського в тимчасово окупованому Криму. Додамо, що саме в ніч на п’ятницю, 10 листопада.

Тим часом у Міноборони росії заявили, що протягом ночі нібито перехопили два безпілотники над Кримом.

«Протягом ночі 10 листопада було зірвано спроби київського режиму провести атаку із застосуванням БПЛА літакового типу по об’єктах на території Російської Федерації. Черговими силами ППО два українські безпілотні літальні апарати перехоплені над територією Республіки Крим. Ще один український безпілотний літальний апарат знищено над територією Тульської області.», написали у Міноборони росії.

Водночас інформація, яку надали джерела засвідчує, що загарбники вчергове збрехали. Флот Росії зменшився на 2 швидкісні катери після неспокійної ночі.

Раніше політтехнолог Борис Тизенгаузен в ефірі українського телекананалу припустив, що далі удари по військових об’єктах в Криму можуть набувати масованішого характеру. У такий спосіб Україна знищуватиме все те, що Росія незаконно розмістила на півострові.

Спочатку росіян вигнали зі Зміїного, позбавили їх можливості звідти контролювати акваторію Чорного моря. Потім була проведена геніальна спецоперація на «вишках Бойка», звідти демонтували ретранслятори. У такий спосіб ще більше зменшили «видимість» для окупантів в акваторії Чорного моря, зазначає політтехнолог.

«Знищуємо «очі» росіян і здатність їхніх систем ППО захищати Чорноморський флот і численні військові бази. Думаю, закономірним продовженням цього є масованіші удари дронами та ракетами всього того, що незаконно розташоване в Криму», – додав політтехнолог.