Третя штурмова бригада вибила російських окупантів з Красногорівки Донецької області. Красногорівку було дуже важливо звільнити ще й для того, щоб повернути певну тактичну перевагу на цій ділянці.

Зараз ворог не намагається просуватися у напрямку Красногорівки.

Про це розповів майор ЗСУ, заступник командира Третьої штурмової бригади Максим Жорін.

«Зараз після наших дій ворог саме по цьому напрямку заспокоївся. Там у нього відпало бажання просуватись вперед. Тут не тільки тактичне положення. Питання ще у тому, що перед Красногорівкою є позиції, які легше і краще утримувати. Тому дуже важливо було їх повернути, щоб повернути певну тактичну перевагу на цій ділянці», – пояснив він.

Максим Жорін зазначив, що другим надзвичайно важливим моментом є завдання, над яким постійно працюють ЗСУ. Мовиться про постійне максимальне знищення ворожої сили, особового складу та техніки.

«Я вважаю, що їхній потенціал, їхні спроби наступу закінчаться тільки тоді, коли ми знищимо критичну для них кількість особового складу та техніки. Над цим ми працюємо», – наголосив заступник командира.

Нагадаємо, у середу, 28 лютого, бійці Третьої штурмової бригади вибили росіян з Красногорівки, що на Донеччині. Напередодні сили російського війська накатами атакували південно-східну частину Красногорівки та ввійшли до міста.

Щоб не дозволити російським військовим там закріпитися, підрозділи Третьої окремої штурмової бригади, бійці 1-го та 2-го штурмових батальйонів здійснили бойову операцію. Її мета – зачистити місто від сил ворога.