Ще інформаційне відпрацювання візиту в Америку не закінчилася, а головні брехуни вже зрозумілі. Про це пише телеграм-канал Телекошмар. Хто, наприклад, створював більше негативу про українську присутність в Америці? Російські ЗМІ або, наприклад, телебордель Порошенко? Подивимося на конкретні приклади.

Ось по “зовсім не пов’язаним” з Петром Олексійовичем спікерам і медіа розігнали фейк про те, що нібито Волкер сказав, що Україні не дають допомогу через корупцію. Подивіться першоджерело. Вони взяли цитату Волкера про гроші для Афганістану і максимально грубо її перебрехали, як ніби Волкер саказав про гроші для України.

Розумієте, навіть телеканал “Наш” або телебордель Медведчука не бреше аж так тупо. Коли використовується цитата, яка прям тут же спростовує поширюване за партійною сіткою трактування.

Своєю чергою телеграм-канал Карточный Офис стверджує, що Зеленський повернеться з поїздки в США на білому коні й з повним набором перемог на зовнішньому політичному фронті.

Масова критика його поїздки в ряді українських ЗМІ має всі ознаки російської пропаганди, яка робить все можливе для того, щоб висміяти й знецінити сам факт зустрічі з Байденом і представниками американського істеблішменту.

Те, що відбувається в українському медіаполі – яскравий приклад органічного злиття інтересів Медведчука і Порошенко, яких крім цього пов’язують бізнесові інтереси.

Минулий політичний сезон закінчується дезінформаційною істерикою опонентів, а новий почнеться 6 вересня новими перемогами українського президента. І це дуже символічно!

Напередодні візиту Зеленського до Байдена сам же Петро Олексійович зробив цікавий запис на своєму Телеграм-каналі. Він опублікував відео, в якому розповів Володимиру Зеленському, як має виглядати його поїздка до очільника США.

За словами Порошенка, Зеленський має зосередитися на трьох речах під час своєї першої зустрічі із президентом Байденом:

Встановити добрі особисті відносини довіри з главою Білого дому.
Підтвердити налаштованість України на поглиблення стратегічного партнерства та союзництва зі США.
Переконати американських можновладців та бізнес у щирості та ефективності Банкової у впровадженні реформ в Україні й, в першу чергу, у боротьбі з корупцією.

В свою чергу, телеграм канал ТАЙНЫ ДЕПУТАТА заявили, що ще жоден президент в Україні, крім Порошенка, не демонстрував публічно відкриту форму шизофренії з маренням величі.

У Петьмана було 5 років, щоб показати, що він вміє. Але що він показав, крім того, що вміє лише руйнувати?

Через Порошенка Україна ледь не зруйнувала відносини з США за часів Трампа. Саме Порошенко погодив активність тодішнього генпрокурора Луценко по дискредитації тодішнього посла США Марі Йованович.

Через контакти Луценко з Рудольфом Джуліані і його друзями виник такий скандал, який жоден нормальний президент України не допустив би. Але Петьман і тут впорався.

Коли Байден був віце-президентом США і відповідав за напрямок зовнішньої політики, йому доводилося витрачати години на спроби погасити дурість і розбіжності в тодішньому керівництві України, захищаючи то Яценюка від Порошенка, то Україну від них обох. 

Байден буквально умовляв українських політиків каденції Порошенко бути хоча б трохи чесними й відданими завданню робити реформи, щоб Америці було простіше підтримувати євроатлантичну безпекову єдність заради України.

Ох і любить Петро Олексійович давати настанови та перетягувати на себе увагу. От тільки його про це ніхто не просив. У нього було 5 років, що змінити країну, але він ними не скористався. Тож тепер хай не заважає робити це іншим.