Віцепрем’єр – міністр з питань реінтеграції Олексій Резніков заявив, що Росія кожного року витрачає на утримання окупованих частин Донецької і Луганської областей приблизно $5 млрд.

“Вони витрачають на рік до 5 млрд доларів тільки на донецькому і луганському напрямках. За сім років це 35 млрд доларів. Для країни-бензоколонки ніби й незначні гроші, але й не маленькі”, – сказав Олексій Резніков у інтерв’ю Liga.net.

На думку Резнікова, якщо російська сторона розумітиме, що утримувати ці території дуже дорого, а сенсу жодного немає, то шукатиме варіанти, як з цього вийти. Будуть шукати відповідний формат. Тому нам потрібно бути готовими до введення якоїсь міжнародної миротворчої місії, яка забезпечить перехідний період. Інакше росіяни вийти з наших територій просто не погодяться.

“Звичайно, вони починали з того, щоб розміняти Донбас на Крим. Але Україна ніколи… Жоден президент, хто б ним не був, на це не піде. Це нереально”, – додав міністр.

Стало відомо, що у Кремлі “категорично не погоджуються” з позицією Вашингтона та Києва щодо “Північного потоку-2”. Стверджують, нібито газопровід не становить загрози.

Недавно Прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що “Північний потік-2” близький до завершення.

Ми категорично не згодні зі спільною американо-українською тезою про те, що нібито цей проєкт несе в собі загрозу для України і для Європи в цілому,
– каже Пєсков.