Якщо державам-НАТО до душі ідея про участь України в альянсі, то Росія виступає гостро проти. У Кремлі наголосили, що їм “зовсім не подобається” бажання Києва доєднатись до Альянсу.

Про це заявив прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков. В Росії помітили “бажання вітати це з боку американців” та звернули увагу на євроатлантичні прагнення України.

Президент Росії неодноразово викладав нашу досить чітку і зрозумілу послідовну позицію щодо продовження наближення військової інфраструктури НАТО до наших кордонів: це те, що нам зовсім не подобається, – сказав Пєсков.

У США ж зовсім протилежна думка з цього приводу. Джо Байден наголосив, що Вашингтон підтримує бажання України пройти шлях до НАТО.

У Росії дуже незадоволені як самим фактом зустрічі Байдена і Зеленського, так і змістом цієї зустрічі, вважає Картковий Офіс.

Путіна засмутив той факт, що замість протокольної години зустріч тривала 2,5 години. Крім того, викликає невдоволення 3,5 мільярда доларів, які Зеленський привезе в Україну з США.

Очевидно, що найближчим часом проросійські ЗМІ в Україні почнуть відпрацьовувати темники за підписаними в Америці угодами по енергетичному і військовому співробітництві.

ТАЄМНИЦІ ДЕПУТАТА пишуть, що Путін незадоволений стратегічним зближенням України й США в енергетиці та обороні.

Його засмучують мільярди, які США буде інвестувати в Україну. Бісить співпраця з кібербезпеки. «Великий тактик» Путін примудрився втратити все на пострадянському просторі. І всіх. Навіть Лукашенко в Білорусі примудряється зберігати уявну незалежність від РФ. А країни Балтії, Україна, Грузія виривалися з лап назавжди. Ось такий з нього тактик.